Wynajem Biura

Każda firma w pewnym momencie dochodzi do momentu, w którym biuro coworkingowe jest dla niej za małe – pozostaje wtedy tylko wynajem biura. Oczywiście jest to bardzo dobra informacja dla każdej firmy ponieważ oznacza jej wzrost. Równocześnie wiąże się ona z przeniesieniem do własnego biura lub do takiego które się wynajmuje na standardowych warunkach. Większość umów wynajmu zakłada zobowiązanie się na dłuższy okres czasu. Decyzja dotycząca wynajmu ma wpływ na dalsze działanie firmy.

Biuro247 - Wynajem Biura

Lokalizacja

Nie każda firma potrzebuje biuro w centrum miasta w najbardziej prestiżowej lokacji. Nie każda firma też musi myśleć o biurze na przedmieściach tak aby możliwie maksymalnie zmniejszyć koszt wynajmu. Jest to zależne od rodzaju prowadzonej działalności oraz zakładanych kierunkach rozwoju. Jeśli firma jest dynamicznym startupem, który nie wie ile osób będzie zatrudniał za pół roku.

Nasi doradcy pomogą wam skontaktować się z odpowiednimi firmami zajmującymi się wynajmem biur. Posiadamy rozległe kontakty w tym zakresie i wiemy, które biuro posiada odpowiednią ofertę dla firm w zależności od ich profilu działalności. Wiemy też jak na przestrzeni czasu kształtowały się ceny wynajmu nieruchomości i kto posiada najlepsze możliwości lokalowe dla waszej firmy.

Biuro247 - Wynajem Biura

Warunki

Wybierając biuro na wynajem należy przede wszystkim wziąć pod uwagę lokalizację oraz warunki lokalowe. Jeśli firma posiada duże zapotrzebowanie pod względem przestrzeni potrzebnej dla sprzętu wynajem firmy w centrum może okazać się zbyt kosztowny. W przypadku dużej liczby sprzedawców konieczne jest posiadanie dobrego parkingu oraz możliwości wyjazdu w różnych kierunkach kraju. Wszystkie te elementy są istotne podczas wyboru biura i postaramy się wam doradzić w tym zakresie.