Współpraca

Współpraca to nasze drugie imię! Jeśli prowadzisz biuro coworkingowe lub wirtualne biuro i jesteś zainteresowany pozyskaniem nowych klientów skontaktuj się z nami. Jesteśmy bardzo zainteresowani stworzeniem największej sieci przedsiębiorstw oferujących usługi dla biznesu.

Biuro247 - Współpraca

Duża część naszego ruchu internetowego może być dla ciebie wartościowa pod względem marketingowym i sprzedażowym. Posiadamy portale internetowe skoncentrowane na reklamie usług biznesowych, które pozyskują ruch internetowych w Polsce oraz za granicą.

W wielu przypadkach znajdujemy się na pierwszych stronach google pod hasłami takimi jak “Wirtualne biuro Poznań”, “Wirtualne biuro tanio” co pozwala nam na ciągłe monitorowanie ruchu oraz zapotrzebowania klientów na usługi biznesowe.

Poprzez stanie się firmą współpracującą uzyskujesz możliwość pozyskiwania nowych klientów na twoje usługi w tym “wirtualne biuro”. Będziesz generował pasywne przychody dzięki naszej pozycji w sieci.

Możemy także zaoferować wam kompleksową ofertę sprzedażową i oferować wasze produkty w postaci cross sellingu. Kontakty nasze oraz naszych partnerów umożliwią wam pozyskanie nowych klientów poprzez marketing w naszej sieci.

W naszej sieci marketingowej mamy ponad 1000 klientów. Duża część z nich poszukuje dodatkowych usług biznesowych takich jak obsługa księgowa, marketing internetowy oraz inne.

Zadzwoń do nas teraz jeśli jesteś zainteresowany promocją swojego biznesu. Usługa jest całkowicie darmowa i rozliczamy się przy pomocy prowizji.