Wirtualne Biuro (E-biuro)

Wirtualne biuro to połączenie zestawu usług pozwalających prowadzić firmę bez konieczności wynajmowania biura. Składa się na nią adres rejestracyjny, adres korespondencyjny oraz inne, które uznamy za istotne dla naszej firmy. Posiadanie wirtualnego biura przynosi ze sobą wiele korzyści. Z tego powodu coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie firmy w taki sposób.

 

Biuro247 - Biuro

Korzyści z wynikające z e-biura

Adres rejestracyjny umożliwia zarejestrowanie działalności gospodarczej pod wybranym adresem. Ma to szereg konsekwencji prawnych dla firmy. Po pierwsze miasto zarejestrowania firmy staje się jej siedzibą. Po drugie podlegamy pod wybrany urząd podatkowy dzięki czemu mamy możliwość płacenia podatków w wybranej lokalizacji. Po trzecie możemy prowadzić działalność bez konieczności podawania naszego adresu domowego. Po czwarte, jeśli często podróżujemy poczta przychodząca jest wysyłana na wybrany przez nasz adres lub skanowana i przesłana na pocztę e-mail.

Nasi doradcy pomogą ci wybrać odpowiednie wirtualne biuro dla ciebie dzięki czemu będziesz miał możliwość dobrego startu w świecie biznesu. Posiadamy kontakty w całej Polsce, aby umożliwić ci wybór najlepszej lokalizacji po najbardziej przystępnej cenie. Dopasujemy ją do profilu twojej działalności z myślą o twoim przyszłym rozwoju oraz potrzebach.