Social Media

Media społecznościowe stały się jednym z głównych kanałów wymiany informacji. Platformy takie jak facebook, instagram, twitter lub youtube łączą miliony użytkowników na całym świecie. Dzięki twojej aktywności w social media pozyskasz nowych klientów i wypromujesz swoją markę.

Biuro247 - ludzie

Ludzie

Social media to specyficzna metoda marketingu i wymaga zrozumienia relacji międzyludzkich. Interakcja z osobami na tych platformach jest oparta o budowanie zaufania i poszanowania. Jeśli treści jakie będziecie promować na waszym kanale będą mało interesujące obecność w social media może przynieść dokładnie odwrotne efekty. Znajomość platform społecznościowych to także znajomość ludzkich charakterów. Przygotowanie odpowiedniej kampanii jest wynikiem przemyślanych działań i zrozumienia psychiki klientów.

Dane

Social media to nie tylko element ludzki, ale także twarde dane. Platformy te udostępniają informacje na temat interakcji użytkowników z postami oraz dane o komentarzach i polubieniach. Analiza tych danych pozwala zrozumieć co dla waszej publiczności jest najważniejsze i jak wpływa na ich zachowanie. Dane te pozwalają na bardzo precyzyjne targetowanie twoich reklam. Równocześnie dzięki nim zbudujesz odpowiednią grupę odbiorców na swoich kanałach. Przekłada się to na lojalność klientów oraz promocję brandu.

Biuro247 - Social media

Agencja Marketingowa

Nasi konsultanci pomogą wam wybrać agencję marketingu w social media. Posiadamy bogate doświadczenie w łączeniu klientów z odpowiednimi agencjami tak aby zmaksymalizować wyniki ich działań w mediach społecznościowych.

Dobra agencja rozumie techniczne zasady funkcjonowania sieci społecznościowych oraz wie jak wykorzystać je jako narzędzie do promocji biznesu, pozyskania nowych klientów lub zwiększenia lojalności istniejącej już bazy odbiorców waszej marki. Doświadczeni marketerzy przygotują dla was założenia kampanii oraz określą w jaki sposób ma być przygotowana i wykonana. Doradzą także na co przeznaczyć środki finansowe w ramach kampanii tak, aby zwiększyć ich wydajność.

 

Innowacja

Social media wyewoluowały poza sferę internetową i dzięki usługą geolokacji, transmisji wideo oraz wirtualne rzeczywistości pozwalają na uzyskanie nowej jakości dla klientów firm. Konsultacje live z klientami, reklamy targetowane w oparciu o lokalizację lub eventy organizowane w świecie rzeczywistym to obecnie najlepsze sposoby budowania lojalnej grupy konsumentów.