Skanowanie oraz obsługa poczty

Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej jest związana z usługą adresu korespondencyjnego. Gwarantuje ona państwu, że wszystkie dokumenty urzędowe zostaną odebrane. Niektóre biura wirtualne posiadają także w swojej ofercie elektroniczny system zeskanowanych dokumentów oraz powiadomienia przez mail lub SMS.

Pomożemy wam wybrać wirtualne biuro, które zaoferuje wam najlepsze warunki. Pamiętajcie że wraz ze wzrostem waszej firmy będziecie otrzymywali zwiększoną ilość poczty co może zmienić koszty takiej usługi. Bądźcie przygotowani tak aby uniknąć konieczności zmiany adresu i firmy oferującą obsługę poczty.

Biuro247 - Obsługa poczty

Obsługa poczty wiąże się też z możliwością uzyskania prestiżowego adresu oraz usprawnienia procesu przesyłania korespondencji. Centralny odbiór i wysyłka mogą wygenerować wydajności operacyjne które przełożą się na szybkość działania waszego przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z biurami w całej Polsce dzięki czemu możemy Państwu umożliwić wybranie odpowiedniej oferty dopasowanej do waszych potrzeb oraz skonfigurować usługę tak, aby obniżyć jej koszty.

Przesyłka korespondencji może się odbywać natychmiast po odbiorze, codzienne, co tydzień lub w innych konfiguracjach w zależności od waszych potrzeb. Jeśli zależy wam na dostępie do skanów online w oparciu o zintegrowany system doradzimy, które biuro posiada taką ofertę a najlepszej cenie.