Oprogramowanie

Oprogramowanie jest obecnie podstawą funkcjonowania każdej firmy na rynku. Stało się wszechobecne w naszym życiu i raczej nas już nie opuści. Każda firma korzysta nawet pośrednio z oprogramowania. Może ono być dostarczone w wersji dedykowanej robionej na zamówienie lub jako usługa (oprogramowanie w chmurze – SaaS). W zależności od potrzeb może stać się konieczne jego dostosowanie, integracja lub wdrożenie. Każda firma chce usprawnić swoje działanie i obniżyć koszty swojej działalności. W wielu przypadkach oprogramowanie jest odpowiedzią na tego typu problemy. Branża IT oferuje olbrzymią ilość rozwiązań dopasowanych do różnego rodzaju firm. Oferta jest dostosowana zarówno ze względu na branżę i rozmiar przedsiębiorstwa.

 

Biuro247 - oprogramowanie

ERP, CRM, DMS

Większość początkujących firm nie stać finansowo na wydatki związane z dedykowanym oprogramowaniem. Równocześnie potrzebują one mieć dostęp do narzędzi umożliwiających im wystawianie faktury, prowadzenie księgowości oraz posiadanie systemu CRM (Customer Relation Management). Na szczęście obecnie na rynku jest bardzo dużo rozwiązań dostępnych w chmurze oraz w postaci produktów SaaS. Rozmiar branży i zróżnicowanie oferowanych przez nią rozwiązań powoduje, że wielu przedsiębiorców nie wie w jaki sposób dokonać wyboru dostawcy oprogramowania. Najważniejsze to wiedzieć jaki cel chce się osiągnąć i jakie środki na to przeznaczyć.

Wymagania

Mieliśmy okazję współpracować z bardzo dużą liczbą podmiotów z każdej branży. Nasze doświadczenie pokazało nam, że firmy z różnych sektorów preferują odmienne rozwiązania oraz sposób interakcji z oprogramowaniem. Dla niektórych obowiązkiem jest posiadanie aplikacji mobilnej, natomiast dla innych konieczna jest możliwość konfiguracji interfejsu użytkownika. Odpowiednia konsultacja pozwala na obniżenie kosztów produkcji i wdrożenia. Dobrze zrozumiane potrzeby pozwalają na dopasowanie oprogramowanie do twoich potrzeb. Dzięki temu macie możliwość uzyskania rozwiązania skrojonego na miarę.

Biuro247 - oporgramowanie

Rozwój

Widzieliśmy też parę przypadków gdzie dobrze dobrane oprogramowanie wprowadziło firmę na ścieżkę dynamicznego rozwoju. Poprawiło jakość komunikacji oraz uczyniło procesy bardziej wydajnymi. Software staje się czymś więcej niż narzędziem w dzisiejszych czasach. Ma wpływ na sposób działania całej firmy oraz na to jak wygląda jej kultura digitalna.