CRM – Customer Relationship Management

Wiele firm, które z nami współpracuje jest zainteresowanych korzystaniem z systemu CRM dla własnych potrzeb. Jeśli jesteś jedną z nich pomożemy ci w wyborze odpowiedniego systemu crm dopasowanego do twoich potrzeb.

 

Biuro247 - CRM

Dostawcy Oprogramowania

Współpracujemy z dostawcami oprogramowania, którzy mogą przygotować dla was system sprzedażowy zarówno na zasadzie kodu zamkniętego jaki i open source. W wypadku specjalnych zapotrzebowań możemy także was skontaktować z software house, który podejmie się przygotowania dla was dedykowanego systemu.

 

Systemy kodu zamkniętego

System kodu zamkniętego, open source oraz dedykowany różnią się pod względem zalet jakie posiadają oraz ceny jaką trzeba za takie rozwiązanie zapłacić.

Systemy zamknięte cechują się wyższą ceną ale równocześnie bardzo łatwo jest dla nich znaleźć wsparcie u dostawcy oprogramowania. W przypadku tego typu rozwiązań dostarczanych przez duże firmy mamy zazwyczaj dostęp do oprogramowania, które jest regularnie testowane oraz w przypadku awarii wspierane przez konsultantów.

 

Open Source

Oprogramowanie open source posiada poza niższą ceną także możliwość uzyskania konsultacji i wsparcia od podmiotów, które nie są dostawcą oprogramowania. Jeśli zależy ci nas elastyczności pod względem firmy, które wspiera twoje oprogramowanie oraz możliwości jego łatwego dostosowania – open source jest dla ciebie.

 

Oprogramowanie Dedykowane

Trzecie typ oprogramowania czyli system dedykowany jest zawsze dostosowany bezpośrednio do swoich potrzeb. Konieczne jest jednak jego przygotowanie co wiąże się z kosztami oraz okresem przygotowawczym.