Adres Korespondencyjny

Adres korespondencyjny to usługa związana z wirtualnym biurem i posiadaniem adresu rejestracyjnego. Oczywiście posiadanie wielu adresów korespondencyjnych jest możliwe dzięki czemu można prowadzić działalność w jednym miejscu, a odbierać pocztę w innym.

Jeśli zależy ci na sieci placówek i potrzebujesz mieć wiele adresów korespondencyjnych w całym kraju pomożemy ci wybrać najtańsze biura w Polsce. Jeśli masz specjalne wymagania w tym zakresie doradzimy ci, które biura posiadają ofertę spełniającą twoje wymagania.

Biuro247 - Adres korespondencyjny

Marketing

Adres korespondencyjny może być usługą pojawiającą się obok adresu rejestracyjnego. Gwarantuje on możliwość posługiwania się adresem, który jest lokalnie lub ogólnopolsko rozpoznawalny. Wielu kontrahentów oczekuje tego, aby firma z którą prowadzą biznes posiadała placówkę w ich województwie lub ich mieście. Adres korespondencyjny pozwala także na sortowanie poczty w zależności od województwa. W przypadku połączenie adresu korespondencyjnego razem z salami dostępnymi w danej lokalizacji umożliwia na organizację spotkań w tym samym miejscu w zależności od potrzeb. Dzięki temu firma może funkcjonować w wielu miejscach równocześnie bez konieczności ponoszenia kosztów wynajmu.

Zakres usług

Oferta adresu korespondencyjnego zawiera w sobie skrytki pocztowe, odbiór poczty oraz inne dodatkowe usługi w zależności od twoich potrzeb. Odebrana poczta jest skanowana i przesyłana tobie z wybraną częstotliwością. W przypadku niektórych firm umożliwione jest także zachowanie skanów poczty w systemie online lub w archiwum. Każde biuro jest inne i oferuje inne usługi po innych cenach.

W przypadku niektórych dokumentów istnieje obowiązek przechowywania dokumentacji pocztowej i księgowej przez okres nawet do 10 lat. Wybór odpowiedniej firmy, która świadczy takie usługi ma w tym kluczowe znaczenie. Szukasz stabilnego i dynamicznego partnera, który zapewni twojemu biznesowi sprawne działanie.

Pakiety

Przeanalizowaliśmy dla ciebie pakiety usług firm z całej Polski i wiemy dokładnie, który będzie wam odpowiadał. Usługa może zawierać odbiór poczty przychodzącej, przechowywanie korespondencji, przesyłanie korespondencji na inny adres lub wysyłkę mailową zeskanowanych dokumentów. Wszystko to może zostać skonfigurowane i dostosowane tak aby twoja opłata była jak najniższa.