Coworking Poznań – co nowego

Coworking Poznań

Coworking Poznań i co nowego na rynku wynajmu biur w Poznaniu. Prosta odpowiedź – dzieje się. Coś się stało z biurem coworkingowym coworking-centrum.pl Wygląda na to, że ich strona będzie teraz na nowo przerabiana i pojawią się tam nowe opcje dotyczące tego jakie usługi będą tam oferowane. Nikt jeszcze nie jest pewien co się tam ma wydarzyć, ale wiele wskazuje na to, że będzie reaktywacja.

 

Co to znaczy dla rynku wynajmu biur w Poznaniu?

Coworking Poznań - CentrumNajprawdopodobniej niewiele się zmieni dla stałych graczy. Natomiast to co jest ważne to duża poprularność coworking-centrum.pl w internecie. Wygląda na to, że kolejna strona www będzie oferować nie tylko usługi coworingowe ale także wirtualnego biura. Czy inni gracze mają z tego powody do zmartwień. Niekoniecznie. Czas pokaże, ale jest to rynek gdzie trudno jest odnaleźć się jako nowy gracz i zrewolucjonizować całą działalność. Czas pokaże….

 

Historia coworkingu w Poznaniu

Coworking-centrum.pl to strona która jest już w internecie od bardzo długiego czasu. Najstarsze wpisy na ich temat można znaleźć już z 2013 roku. Wszystko wskazuje, że wykorzystają swoją pozycję i poprowadzą frontalny atak. Niestety bycie jednym z najstarszych coworkingów nie gwarantuje sukcesu. W między czasie pojawia się także bardzo dużo nowych firm. Sama usługa wirtualnego biura jest miłym dodatkiem do całości, ale nie gwarantuje ona zwycięstwa. W przyszłości czas pokaże jak bardzo jest to istotne dla osób zajmujących się tego typu działalnością.

 

Kto następny?

Wszystko wydaje się sugerować, że rynek coworkingu w Poznaniu zaczyna się już nasycać i najprawdopodobniej niedługo będziemy świadkami zamknięcia kolejnych biur. Jeśli ktoś jest sprytny i ma własną nieruchomość poradzi sobie z tym bez problemu. Sytuacja będzie gorsza w momencie kiedy ktoś kupił nieruchomość na kredyt i teraz musi konkurować z innymi. Raty kredytu nie spłacą się same, a ilość studentów i innych osób zainteresowanych taką usługą nie jest nieskończona. Jak zawsze liczy się lokacja, lokacja, lokacja.

 

Inne artykuły

Zerknijcie też koniecznie na inne artykuły publikowane na naszych stronach. Możecie się z nich dowiedzieć bardzo dużo ciekawych informacji na temat rynku usług coworkingowych w Poznaniu i nie tylko.

Wirtualne Biuro Gdańsk

Gotowe Spółki Litwa

Sprzedaż udziałów spółki

Gotowe Spółki

Jak wybrać wirtualne biuro w Poznaniu?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *