Coworking Poznań Restaruacje

Coworking Poznań Restaruacje

Coworking Poznań Restaruacje to problem związany z jedzeniem. W trakcie pracy każdy ma ochotę zrobić sobie przerwę od czasu do czasu i zająć się jedzeniem czegoś dobrego. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować dla was zestawienie restauracji znajdujących się w Poznaniu na Jeżycach i oferujących najprzeróżniejsze smakołyki. Wiemy że jedzenie jest bardzo ważnym elementem pracy. Nasi coworkerzy od wielu lat informują nas o nowych restaracjach gdzie stołują się w zależności od tego na co mają ochotę. Jedni lubia kuchnię tradycyjną, inni orientalną a jeszcze inni zajadają się słodyczami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Społeczność i jedzenie

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 06Wspólne posiłki to doskonała możliwość zapoznania się z innymi osobami pracującymi w coworku. Umożliwiają one wam na poznanie siebie od inne strony niż zawodowa. Każdy ma swoje pasje oraz zainteresowania, o których często nie mówi. W trakcie posiłku każdy jest zrelaksowany i ma ochotę opowiedzieć coś na swój temat. To jest ten moment kiedy macie możliwość zapoznania się ze sobą. Powiedzcie nam ilu nowych znajomych poznaliście umawiając się na wspólny posiłek z przyjaciółmi. Każdy ma możliwość przyprowadzenia swoich kolegów i koleżanek – i wspólne grono rośnie.

 

Restauracje z naszego regionu

Poniżej przedstawiamy wam liczbę restauracji znajdująceych się w naszej okolicy. Koleność jest całkowicie przypadkowa i nie jest ona nakierowana na szczególną promocję któregokolwiek z tych miejsc.

 

Bajgle Króla Jana

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *