Bajgle Króla Jana

Bajgle Króla Jana

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Front 01Bajgle Króla Jana to wyjątkowe miejsce gdzie macie możliwość zjeść tradycyjną Polskie danie. Na przestrzeni wielu wieków bajgle zostały rozreklamowane na całym świecie przez imigantów polskiego i żydowskiego pochodzenia. W stanach zjednoczonych mynie nawet się twierdzi, że Bajgle są przysmakiem wywodzacym się z kultury żydowskiej. U nas w Poznaniu możecie pozmakować prawdziwych polskich bajgli przygotowywanych zgodnie z tradycyjną recepturą.

 

Lokal

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 03Stylizacja lokalu jest kalsyczna i minimalistyczna. Tak aby nie odwracać uwagi od jedzenia, które jest przepyszne. Na zdjęciach widzicie czyste stoły i wygodne krzesła dzięki, którym poczujecie sie jak w domu. Bajgle króla jana znane sa z szybkiej obsługi, która przechodzi sprawnie pomiędzy stołami zbierając wasze zamówienie oraz dostarczając gotowe posiłki. Co więcej lokal ma także swój własny ogródek letnii gdzie można zjeść będąc poza ulicą i zamkniętymi pomieszczeniami. Na ścianach zobaczycie plakaty z filmów oraz sztuk teatralnych. W lokalu znajdują się też liczne kwiaty i rośliny.

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 04

 

Jedzenie

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 05Jedzenie jest wyśmienite. Mamy do wyboru różne roddzaje pieczywa. Z posypką, z makiem, z słonecznikiem, z pestkami dyni oraz wiele innych. W środku bajgla znajdziecie absolutnie wszystko. Począwszy od świeżych warzyw i owoców, a skończywszy na łososiu i kaparach. Na pewno będziecie zadowoleni. Dodatkowo obok tego istnieje możliwość wybrania własnych składników i ich kompozycji. Całość popijecie kawą lub herbatą albo świeżo wyciśniętym sokiem pomarańczowym.

 

Obsługa

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 06Obsługa jest zawsze uśmiechnięta. To powinno już wam wszystko powiedzieć. Jeśli nie to dodamy jeszcze, że są szybcy i uprzejmi. Jeśli pierwszy raz jecie bajgle i jeszcze nie wiecie co wybrać z przyjemnością wam doradzą. Bajgle w tym miejscu to coś więcej niż jedzenie – to sztuka. I jako sztuka wymaga od was odrobiny finezji i polotu! Dowiecie się o tym już po pierwszych kęsach. Nie zapomnijcie też dać napiwku bo naprawdę kadra na to zasługuje.

 

P.S.

Zapraszamy was do zerknięcia na inne artykuły z tej serii. Coworking Poznań Restauracje.

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 07 Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Wnętrze 08

Biuro247 - Bajgle Króla Jana Poznań Jeżyce ul. Kraszewskiego 15 Front 02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *