Wirtualne Biuro Gdańsk

Wirtualne Biuro Gdańsk

Wirtualne biuro Gdańsk to nowy projekt który mamy zamiar zrealizować do końca 2019 roku. Szukamy partnera w gdańsku, dzięki któremy uda nam się rozwinąć szkrzydła i rozszerzyć naszą ofertę na inne miasta. Obecnie jesteśmy w Poznaniu i w Warszawie. Naszym celem jest wejście do Gdańska! I wszystko to ma się odbyć do końca 2019 roku.

 

Nasza Oferta

Biuro247 - oprogramowanieJak wiecie jesteśmy jednym z najbardziej popularnych biur w Poznaniu. Rozwijamy się i chcemy też wejść na inne wojeództwa. W naszej ofercie znajduje się wirtualne biuro, coworking, księgowość, doradztwo podatkowe, porady prawne oraz sprzedaż gotowych spółek. Wszystko to pod jedną marką. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały nam, że potrafimy dostarczyć doskonałą usługę za przystępną cenę. Z tego powodu postanowiliśmy szukać partnera w Gdańsku.

 

Wirtualne biuro Gdańsk – to możesz być ty!

Od naszego partnera oczekujemy tylko dwóch rzeczy. Posiadania własnego lokalu umożliwiającego prowadzenie usług Coworkingowych oraz chęć współpracy. Jeśli masz to co trzeba to możesz być ty. W zamian oferujemy połączenia naszych usług oraz wspracie ze strony naszych portali internetowych dzięki którym pozyskujemy ruch w internecie. Mamy ich całkiem dużą liczbę i planujemy rozwijać następne. Nie wiem czy wiecie, ale nasz biznes od roku bije kolejne rekordy popularności. Oczywiście przekłada się to na nasze możliwości finansowe za czym idzie też wzmożona aktywność inwestycyjna z naszej strony.

 

Dodatkowe usługi

Wiemy że kluczem do sukcesu biura coworkingowego jest nie tylko posiadanie doskonałej lokacji. Liczą się także usługi dodatkowe pozwalające wam na pozyskiwanie szerokiego grona klieintów. W ten sposób uda się wam pozyskać maksymalną ilość klientów na danym rynku i zwiększyć możliwą marżę na pojedynczym odbiorcy. Jakie są tego konsekwencje? Więcej pracy i więcej pieniędzy! Czy warto!? NA PEWNO.

 

Sieć naszych współpracowników

Współpracujemy z szerokim gronem klientów. Są to kancelarie prawnicze, biura księgowe, inne biura coworkingowe, radcy podatkowi, firmy finansowe, firmy z zakresu branży nieruchomości oraz wiele innych. Cały czas szukamy dodatkowych podmiotów mogących poszerzyć naszą ofertę. W zamian oferujemy klientów, którzy zgłaszają się do nas z internetu i pytają nas o nasze ugługi.

 

KONTAKT

Skontaktujcie sie z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Więcej na ten temat w zakładce KONTAKT.

 

Poniżej przedstawiamy wam nasze strony www, dzięki którym pozyskujemy ruch dla naszych klientów!

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.kancelarianieruchomosci.net

www.sprawdzonanieruchomosc.pl

www.sprzedazspolek.com

www.sprzedazspolki.org

www.businesshubpoland.com

www.clockwork-poznan.pl

www.gotowespolki.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *