Sprzedaż udziałów spółki

Sprzedaż udziałów spółki

Sprzedaż udziałów spółki – jakie wiążą się z tym obowiązki prawne i formalne. Jak wiecie współpracujemy z firmą Gotowe Spółki. W ostatnim czasie przygotowała ona artykuł pod tytułem „Sprzedaż udziałów spółki”. Pragniemy wszystkich zaprosić do lektury tego artykułu. Zawiera bardzo ciekawe informacje na temat tego jakie obowiązki związane są z nabyciem lub zbyciem udziałów w spółce.

Sprzedaż udziałów spółki – artykuł Gotowe Spółki

Z artykułu „Sprzedaż udziałów spółki” tego dowiecie się:

  • kto musi dokonać zgłoszenia do KRS?
  • jakie formularze należy wykorzystać przy zgłoszeniu do KRS zmiany udziałowców?,
  • czy są specyficzne przypadki zgłoszenia do KRS związane z faktem bycia jedynym wspólnikiem?,
  • dlaczego umowa sprzedaży udziałów podlega zgłoszeniu?,
  • czy można zgłosić tylko fragment informacji na temat umowy sprzedaży udziałów w spółce?

 

Wirtualne biuro – Blog

Czytajcie nasz blog na bieżąco. Znajdziecie w nim informacje na temat spółek prawa handlowego, wirtualnych biur, coworkingu oraz wszystkiego co jest związane z prowadzeniem biznesu w Polsce! Jeśli macie jakieś dodatkowe pomysły na temat tego co chcecie zobaczyć w naszym dziale aktualności napiszcie do na! Pod zakładką kontakt znajdziecie nasz adres email oraz numer telefonu. Bardzo zależy nam na budowaniu społeczności.

 

Wirtualne Biuro Warszawa

Obecnie jesteśmy w trakcie szukania partnerów do promocji wirtualnego biuro w Warszawie. Jeśli macie zaprzyjaźnioną firmę lub chcecie założyć wirtualne biuro dajcie nam znać. Z przyjemnością się z wami spotkamy na miejscu. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wirtualne biuro i coworking. Oferujemy także usługi księgowe, usługi podatkowe oraz sprzedaż gotowych spółek. Nasza oferta rozrasta się z dnia na dzień i pozwala nam na dopasowanie się do waszych potrzeb. Warszawa jest jednym z największych rynków w tym zakresie i umożliwia ona na dynamiczny rozwój przedsiębiorcom. Wzrost zainteresowania Polską jako miejscem do inwestycji jest szansą dla każdego. Pragniemy tworzyć środowisko biznesowe, dzięki któremy macie możliwość rozwoju swoich biznesów.

 

Kontakt

Jeśli macie jakieś sugestie w zakresie tego jakie treści powinny pojawić się na stronie lub w jakim kierunku powinna się rozwijać nasza firma prosimy o kontakt w tej sprawie! KONTAKT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *