Gotowe Spółki

Gotowe Spółki

Gotowe spółki to przedsiębiorstwa pozwalające na rozpoczęcie działalności gospodarczej natychmiastowo po ich zakupie. Pozwalają one na uproszczenie procesu rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz ułatwiają pozyskanie wymaganych koncesji i licencji. Z tego powodu podjęliśmy współpracę z firmą Gotowe Spółki. Oferuje ona pakiet gotowych przedsiębiorstw umożliwiających wam natychmiastowe rozpoczęcie działalności w oparciu o spółkę prawa handlowego.

 

Polskie Gotowe Spółki

Polskie gotowe spółki to głównie spółki z o.o. zarejestrowane w Poznaniu. Ze względu na to że posiadamy szereg przedmiotów gotowych do rozpoczęcia mamy także możliwość zaoferowania firm ze stażem. Spółka, która prowadzi działalność od dłuższego czasu i posiada historię finansową umożliwia łatwe pozyskanie kredytów oraz finansowania zewnętrznego. Ostateczny efekt zakupu takiego podmioty to większe możliwości rozwoju dla twojego biznesu.

 

Zagraniczne Gotowe spółki

Ze względu na duże zainteresowanie prowadzeniem biznesu za granicą oferujemy także zagraniczne gotowe spółki. Posiadamy w swojej ofercie przedsiębiorstwa działające zarówno na terenie Unii Europejskiej jak i też w innych krajach poza UE. Efekt zakupu takiego przedsiębiorstwa to możliwość korzystania z wielu ulg podatkowych oraz roliczania podatków w tym VAT i CIT w oparciu o inne stawki. Wielu polskich przedsiębiorców ze względu na niskie opodatkowanie wybiera prowadzenie działalności w Czechach oraz w wielu innych krajach takich jak Litwa, Łotwa czy Estonia.

 

Spółki pod kredyt

Pisaliśmy już wcześniej, że gotowa spółka posiada także historię finansową, która umożliwia wam na pozyskanie kredytów lub leasingu. Zewnętrzne źródła finansowania takie jak kredyty i leasing są doskonałą okazją na przyśpieszenie rozwoju twojego biznesu. Efektywnie pozwala to wam na korzystnanie z dźwigni finansowej. Jeśli wasza konkurencja rozpoczyna działalność w podobnym okresie, ale to wy macie gotową spółkę macie możliwość pozyskania kredytu z banku. Oni nie mają takiej możliwości przez co w znacznym stopniu musza ograniczać swoje plany inwestycyjne.

 

Binzes i formalności

Zakładanie działalności gospodarczej od nowa wiąże się z dużą ilościa formalności oraz czasu. Zakup gotowego przedsiębiorstwa w znaczacym stopniu upraszcza cały proces i umożliwia wam na skoncentrowaniu się na najważniejszym. Na prowadzeniu firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *