Wirtualne biuro działające 24 godziny na dobę

Wirtualne biuro działające 24 godziny na dobę

Jak zorganizować swoje wirtualne biuro tak aby działało ono przez 24 godziny na dobę. Jeśli jesteśmy dobrze zorganizowani mamy możliwość budowy dobrego wizerunku naszej firmy. Dbanie o swoją opinię iw wizerunek przekłada się w długim okresie na ilość naszych klientów. Polecenia są jedną z najlepszych metod pozyskania klientów.

 

Nie mogę przecież być tam cały czas!!!

Prawda, ale równocześnie możesz zorganizować swoją działalność w taki sposób aby automatycznie odzywała się do klientów kiedy mają potrzebę załatwienia czegokolwiek. zadbaj o to żeby twoja strona internetowa była dostępna cały czas i działała sprawnie. Na stronie możesz umieścić formularz pozwalający na kontakt twoim klientom.

Kolejna rzecz o którą możesz zadbać to informacja o prośbie o telefon. Istnieje wiele rozwiązań internetowych pozwalających na gotowe pozostawienie numeru telefonu i poinformowanie klienta o tym że oddzwonimy. Wiele stron internetowych oraz sklepów online korzysta z takich rozwiązań.

Dodaj automatyczną odpowiedź do swojej usługi mailowej. Jeśli ktoś wyśle do ciebie maila  bardzo późnej godzinie otrzyma automatyczne powiadomienie na temat tego, że zadzwonisz do niego możliwie jak najszybciej.

 

Wirtualne Biuro i Coworking

Jeśli prowadzisz coworking połączony z wirtualnym biurem zainstaluj tam kamerę i udostępnij biuro 24 godziny na dobę. Każdy będzie miał możliwość przyjścia pojawić się na miejscu. Zostawić informację w postaci notatki lub przygotować swoje rzeczy do spotkania które ma się odbyć następnego dnia.

Jeśli nie masz możliwości opisanej w poprzednim akapicie zastanów się jak zorganizować swoich pracowników tak aby biuro było otwarte możliwie jak najdłużej.

 

Nasze doświadczenia

Nasze doświadczenia w tym zakresie są bardzo dobre. po pierwsze jest pewna grupa klientów, która musi mieć dostęp do biura i usług przez cały czas. Po drugie wielu klientów z innych krajów jest zainteresowana tym aby biuro działało w momencie kiedy oni znajdują się w innej strefie czasowej. Konsekwencją tego jest dostęp do klientów z bogatych krajów zachodnich. Po trzecie budujesz swój wizerunek jako bardzo stabilnej i profesjonalnej firmy.

 

Zerknijcie też na nasz poprzedni artykuł na temat wirtualnych biur!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *