Wirtualne Biuro – Gdzie ogłaszać oferty?

Wirtualne biuro – Gdzie ogłaszać oferty wirtualnego biura?

Jeśli prowadzicie wirtualne biuro lub biuro na wynajem zastanawiacie się pewnie jak prowadzić marketing takiego biura?

Możecie oczywiście skorzystać z reklam w google adwrods, facebook ads lub innych popularnych platform reklamy w internecie.

Jednak w tym przypadku musicie liczyć się z wydawaniem pieniędzy co miesiąc. Dodatkowo reklama w internecie nie jest prostym zajęciem i w niektórych przypadkach możecie wydać co miesiąc pokaźną sumę pieniędzy ponieważ źle określiliście grupę docelową — złotówki uciekają wam z kieszeni.

 

Wirtualne biuro i pozycjonowanie

Wynajęcie agencji SEO lub agencji marketingowej może okazać się pomocne i zwiększy skuteczność waszej reklamy ale równocześnie będzie oznaczać ponoszenie dodatkowych wydatków. Koszt reklamy może okazać się większy od wygenerowanych przychodów. I CO TERAZ???

Biuro247 - Wirtualne Biuro Marketing

Alternatywa dla Google i Facebook

Google i Facebook to nie jedyne miejsca gdzie można pozyskiwać ruch internetowy prowadzący na waszą stronę. Mieliśmy już doświadczenia z różnego typu klientami i wiemy jak sobie z tym poradzić.

Coworking i wirtualne biuro to usługi bardzo czesto związane z lokalizacją. Koniecznie się postarajcie aby założyć dla was konto na mapach google.

Możecie to zrobić tutaj => Google Business

Pamiętajcie im częściej będziecie organizować wydarzenia i promocje, tym bardziej google będzie uznawało wasz biznes za aktywny i wart polecenia poszukującym.

W przypadku polskich portali polecamy także Targeo. Możecie tam dokonać darmowego wpisu i dzięki temu wasz biznes będzie się pojawiał wyżej w wyszukiwaniach google. Targeo ma bardzo dobrą reputację i ich pozycja seo jest bardzo silna.

 

Wirtualne biuro i darmowe ogłoszenia

Podczas analizy wyników z google znaleźliśmy dużo wyników pojawiających się jako ogłoszenia na popularnych platformach ogłoszeniowych.

Macie w czym wybierać.

 

Strony ogólnego przeznaczenia:

https://www.olx.pl/

https://www.gumtree.pl/

Na  tych stronach macie możliwość zamieszczenia pełnego zestawu informacji dotyczącego oferowanych usług, lokalizacji oraz dodać zdjęcia, aby zainteresować potencjalnych klientów. Wyniki z tych stron bardzo często pojawiają się pod hasłami “Wynajem biura” i “biuro na wynajem”. Na Pewno warto się nimi zainteresować.

 

Kolejna grupa to portale z ofertami wykonania zlecenia:

https://www.oferteo.pl/

https://oferia.pl/zlecenia

http://www.favore.pl/

https://www.biznes-polska.pl/zlecenia/

https://useme.eu/en/

Z doświadczenia wiem że jeśli udostępnicie na nich ogłoszenie które będzie dotyczyło usługi wirtualnego biura lub coworkingu będą się pojawiać pod wybranymi hasłami. Możecie z nich skorzystać tak aby promować swoją usługę pod pewnym względem. Np. Tanio, cennik, sale konferencyjnej. W zależności od tego co uważacie za najważniejsze dla was.

 

Ostatnia grupa portali na którą chcemy wam zwrócić uwagę to portale sprzedaży grupowej:

https://www.groupon.pl/

https://gruper.pl/

Jeśli macie bardzo dużą liczbę usług lub dużo pomieszczeń zastanówcie się czy nie przygotować specjalnej oferty dla waszych obecnych lub nowych klientów. Jest do doskonały sposób, aby przedstawić się jako elastyczna i konkurencyjna firma.

 

Pamiętajcie. Nie musicie dysponować dużym budżetem żeby zaistnieć w internecie.

 

Pamiętajcie aby nas odwiedzić na naszych profilach społecznościowych. Znajdziecie tutaj więcej informacji na ten temat. SOCIAL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *